турнир по тенис от веригата SPORTYA, категория GOLD, в Мамая, Румъния.

Нови отличия за нашия клуб

Запомнящо се участие направиха състезателите на нашия клуб на завършилия турнир по тенис от веригата SPORTYA, категория GOLD, в Мамая, Румъния. Тенис клуб “ДОБРУДЖА” спечели една шампионска и една вицешампионска титла, както и 3 бронзови отличия. Шампион в ниво 8 стана нашия треньор Юри Дойчев с победа на финала над Георге Мега с резултат 3:6 […]

Нови отличия за нашия клуб Read More »

Важна новина за феновете на клуба

Имаме удоволствието да съобщим на всички фенове на тениса, че и през 2024-а година ще продължи успешното сътрудничество между нашия клуб и Salla Estate, най-доброто вино от най-добрата винарна. През изминалите два сезона SALLA ESTATE CUP и SALLA ESTATE TROPHY се доказаха като легендарни турнири, които никой не иска да пропусне, състезания, които събират приятели.

Важна новина за феновете на клуба Read More »

Нова титла за нашия клуб

По чудесен начин започна годината за нашия клуб. На турнира от веригата Tenis10, проведен от Тенис клуб BREAK в Мамая, Румъния, бяхме представени от 5 деца. За втори пореден път Шампион в ниво RED (до 8 г.) категорично стана Виктор Михалев, след постигнати 5 победи в 5 мача. При децата до 14 години (ниво YELLOW)

Нова титла за нашия клуб Read More »

тенис за деца TENIS10

Старт на годината и за нашите деца

На 27.01.(събота) на кортовете на Тенис клуб BREAK в Мамая, Констанца, Румъния ще се проведе турнир от календара на румънската верига по тенис за деца TENIS10. Във веригата децата са разпределени в четири цвята по възраст “Червено”, “Оранжево “, “Зелено ” и “Жълто “, съответно до 8, 9 10 и до 14 годишна възраст. Тенис

Старт на годината и за нашите деца Read More »

Първи участия и първа титла за 2024-а година

С една шампионска титла, второ място и три трети места се завърнаха нашите представители от турнира от веригата SPORTYA, проведен в Тенис клуб BREAK Мамая, Констанца. Шампиони по двойки в ниво 6 станаха Йордан и Павлина Желеви, а финалист в ниво 6 поединично е Стефан Хараламбиев. Третите места са съответно за Иван Николов в ниво

Първи участия и първа титла за 2024-а година Read More »

Нов успех във финалния турнир за 2023 година

С титла за нашия състезател Виктор Михалев завърши последния за сезона турнир от детската верига Tenis10. В ниво RED (десет до 8 години) Вики, който е едва на 7 години, показва завидни умения и стабилност, постигайки седем победи до първото си заглавие. С бронзов медал и 3-то място се отличава и другата ни възпитаничка –

Нов успех във финалния турнир за 2023 година Read More »

МАСТЪРС SPORTYA 2023

Въпреки бурята, успяхме да завършим Sportya Summer Stars 2023 …почти. Благодарности за Тенис клуб Изида и Влади Матеев, както и на Тенис клуб Добротица и Венци Чолаков за подкрепата и помощта!Призьорите :Ниво 5 – Камен Петров (Добруджа) 6:2 6:4 Християн Минчев (Добруджа).Ниво 6 – Йордан Желев (Добруджа) 6:4 4:6 10:7 Свилен Митков (Павликени).Финалът в ниво

МАСТЪРС SPORTYA 2023 Read More »

МАСТЪРС турнира в ниво 8 от веригата SPORTYA

НОВИНИ за всички фенове !

Финалът на МАСТЪРС турнира в ниво 8 от веригата SPORTYA, между Валери Дойчев и Юри Дойчев ще се играе в събота (28.10.) от 13.00.Ръководството на Sportya реши да премести домакинството на Шампионатът на шампионите и за останалите нива 5, 6 и 7 от Велико Търново в нашия тенис клуб. Благодарим за доверието! Турнирът ще се